Cześć nasz przyszły Studencie... 👋

Jeśli tu jesteś, to znak, że jesteś moim lojalnym obserwatorem i doceniasz moje bezpłatne materiały, które umieszczam w internecie. Dziękuję!

Domyślam się, że chcesz zrobić kolejny krok i interesuje Cię współpraca ze mną oraz przystąpienie do naszego niezwykłego Programu ZSA - Zbuduj Swoją Agencję.

Super! W ciągu ostatnich kilku miesięcy przeprowadziłem rozmowy 1:1 z ponad setką osób zainteresowanych naszym Programem i wynotowałem najczęstsze informacje/pytania, które ich najbardziej interesowały…

Dlatego postanowiłem przygotować krótki opis, abyś mógł lepiej poznać naszą filozofię, podejście i sprawdzić, czy to, co oferujemy jest czymś dla Ciebie.

Pamiętaj. Do ZSA możesz dołączyć wyłącznie po otrzymaniu zaproszenia ode mnie.

Jeśli po przeczytaniu opisu, będziesz zainteresowany naszym Programem, na samym dole będzie możliwość zapisania się na Listę Oczekujących.

Tak! Specjalnie umieściłem ją wyłącznie na samym dole, abyś musiał przejść przez całą stronę.

Nie przewijaj jej. Przeczytaj wszystko, jeśli zależy Ci na podjęciu właściwej decyzji. 

Wszystko jasne towarzyszu?

No to zacznijmy od…

Wizji Końca

Dokąd chcesz dotrzeć?

Gdy wiesz, do czego dążysz, wtedy łatwiej jest Ci podejmować właściwe decyzje.

Nasz Program i model biznesowy, którego chcemy Cię nauczyć, są jedynie „pojazdem”, który ma Cię doprowadzić do Twoich celów.

Jakie cele do tej pory pomogliśmy zrealizować naszym Studentom?

 • rzucenie pracy na etacie, w której nie mają możliwości rozwoju
 • ​samodzielne zarządzanie swoim planem dnia i swoimi urlopami
 • ​możliwość zabrania rodziców na egzotyczny wyjazd
 • ​zbudowanie własnego stabilnego biznesu, którym zarządzają z pozycji laptopa
 • ​zarabianie regularnie 10.000 zł/mies. i odłożenie solidnej poduszki finansowej
 • ​spłacenie kredytu i pozbycie się długów
 • ​powrót po długich latach pobytu za granicą do Polski i do rodziny
 • ​zakup wymarzonego domku holenderskiego
 • ​posiadanie zadowolonych Klientów, którzy z przyjemnością nagrywają wideo rekomendacje
 • ​wyprowadzka od rodziców i zamieszkanie w pięknym apartamencie
 • ​zaoszczędzenie pieniędzy na uruchomienie kolejnego biznesu

To tylko część celów, które najbardziej mobilizowały naszych Studentów.

Czy któryś z nich rezonuje również z Tobą?

Dla kogo nasz Program będzie idealny?

Napiszę wprost. Nie interesuje mnie co już umiesz lub czego nie umiesz bo…

Wszystkich umiejętności, których potrzebujesz, aby rozwinąć swoją Agencję Marketingową od 0 do 10-30K/mies. - nauczę Cię wraz ze swoim Teamem.

To co ma dla mnie największe znaczenie, to Twoja chęć działania i możliwości czasowe.

Jeśli jesteś leniwy, nie lubisz ciężko pracować i uważasz, że wszystko wiesz najlepiej, to nie dogadasz się ze mną i nie osiągniesz z tym Programem żadnych efektów.

Odpuść.

Szukamy osób zdeterminowanych, nieustępliwych i takich, którzy mają postawę uczniowską.

Często też dostaje wiadomości typu...

💭 „Nie wiem czy dam radę Henrick, nie wiem czy uda mi się przebić, trochę się obawiam, nie mam motywacji" itd.

Wybacz, ale jeśli Twój strach jest większy, od chęci osiągnięcia Twoich celów, to nie jestem w stanie Ci pomóc i Cię zmotywować.

Chcę pracować z osobami, które są już gotowe do działania 🔥

Wspomniałem też powyżej o możliwościach czasowych.

Słuchaj. Nie mam zamiaru Ci wciskać bajek, że wystarczy, że będziesz pracować godzinkę lub dwie dziennie, aby osiągnąć sukces.

Jeśli ktoś podczas rozmowy mówił mi, że aktualnie ma tylko 1-2h dziennie, aby pracować nad rozwojem swojego biznesu, od razu mu dziękowałem.

Jest to śmieszna ilość godzin, która nie doprowadzi Cię do żadnych poważnych efektów.

Jeśli też należysz do tej grupy osób, to nie ma opcji, że dołączysz do naszego Programu.

Najpierw wykonaj audyt swojego dnia (szczegółowy) i sprawdź, gdzie tracisz najwięcej godzin.

Dopiero, gdy będziesz mógł wygospodarować min. 3-4 godziny dziennie (lub min. 15-20h tygodniowo), możesz zacząć myśleć o budowaniu swojej zdalnej Agencji Marketingowej i dołączeniu do ZSA.

Idziemy dalej.

W czym Ci pomożemy?

Pomożemy Ci w ciągu 12 miesięcy zbudować od zera Twoją cyfrową Agencję Marketingową i nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, aby rozwinąć ją do poziomu, w którym będziesz mógł regularnie zarabiać 10-30K zł/mies.

Bez oferowania dziesiątek usług, bez posiadania rozpoznawalnej marki, bez dzwonienia na zimno i bez konkurowania ceną z innymi Agencjami.

Nie nauczysz się ode mnie jak zbudować ogromną Agencję, z ogromnym biurem, dziesiątkami pracowników, ponieważ to nie jest mój styl i moja wizja.

Nie zależy mi na tym, aby pomóc Ci stać się kolejnym marketerem, social media ninją czy też „klikaczem reklam”.

Zależy mi na tym, aby pomóc Ci stać się świadomym i dojrzałym przedsiębiorcą, który posiada solidne fundamenty, aby rozwijać biznesy swoich klientów i tym samym rozwijać swój.

Tutaj zdjęcie w moim minimalistycznym domowym biurze. Uśmiecham się do mojej narzeczonej, która robi mi zdjęcie 😁

Pracując ze mną i moim Teamem, nauczysz się jak:

✔ Obrać 1 niszę, w której staniesz się specjalistą.

✔ Stworzyć 1 unikatową i skalowalną ofertę marketingową, którą możesz wycenić za 1500-3000 zł/mies. za jednego Klienta (Twoje wynagrodzenie).

✔ Opracować 1 skuteczny kanał pozyskiwania Klientów za pomocą marketingu organicznego na Facebooku lub Instagramie.

✔ Przyciągać właściwych Klientów, którzy desperacko będą pragnęli Twojej oferty.

✔ Prowadzić naturalnie rozmowy sprzedażowe i domykać je z min. 30% skutecznością.

✔ Tworzyć skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, aby zapełnić kalendarze Twoich Klientów zapisami na ich usługi.

✔ Budować długoterminowe relacje z Klientami, którzy regularnie przedłużają współpracę z Tobą z miesiąca na miesiąc.

✔ Zbudować z czasem maks. 2 osobowy Team, który przejmie od Ciebie działania operacyjne, abyś Ty zyskał więcej czasu na dalszy rozwój.

✔ Stać się pewnym siebie liderem, który jest gotowy na kolejne poziomy w biznesie.

✔ Myśleć niezależnie.

✔ Mieć luz i frajdę z tego, co robisz.

Na zdjęciu mój Team i nasz Student Marek Grodzki. Od prawej: Adrian, Marek, Matt i Ja.

Pamiętaj. To jak na wyższych poziomach będziesz chciał rozwinąć swój biznes, zależy tylko od Ciebie.

To Ty masz być przede wszystkim szczęśliwy.

Ja jestem od tego, aby dać Ci solidne fundamenty i sprawdzony plan działania, abyś mógł stworzyć taki biznes, jaki Ci odpowiada.

I ważne jest to, aby w jakimś stopniu moja wizja i to, czego możesz nauczyć się ode mnie, rezonowało z Tobą.

Bo jeśli aktualnie to, co piszę, nie trafia do Ciebie, to po prostu nie ma sensu, abyśmy ze sobą współpracowali. Zgadzasz się?

No dobra…

Jak działa ZSA?

Po dołączeniu do Programu otrzymujesz błyskawiczny dostęp do:

⚡ Platforma Szkoleniowa- przygotowałem 6-modułowy kurs, który zawiera ponad 34 godziny wideo szkoleń, z których dowiesz się co masz robić krok po kroku, na każdym etapie rozwoju swojej Agencji.

Do Platformy Szkoleniowej, na której znajdują się wszystkie szkolenia masz nieograniczony dostęp.


⚡ Narzędzia - wszystkie arkusze, pliki, dokumenty, umowy i skrypty, których potrzebujesz, aby zarządzać i rozwijać swoim cyfrowym biznesem.


⚡ Nagrane konsultacje - na naszej platformie szkoleniowej zapisaliśmy już ponad 200 godzin konsultacji grupowych przeprowadzonych z naszymi Studentami. Możesz je obejrzeć w każdej chwili i wyciągnąć dla siebie mnóstwo inspiracji.


⚡ Społeczność - sam, gdy zaczynałem budować swój biznes, czułem się mega samotnie, ponieważ nie mogłem porozmawiać z innymi osobami, które mnie rozumieją. Postanowiłem stworzyć pomocną Społeczność, aby nasi Studenci mieli dostęp do innych osób, które są na tej samej ścieżce co oni. To pomaga rosnąć znacznie szybciej.

Dajemy Ci również możliwość znalezienia osób na podobnym levelu do Ciebie i stworzenia z nimi grupy mastermindowej, abyście mogli regularnie uczyć się od siebie i wspierać w tej podróży.

Fotka podczas jednej z naszych Konsultacji Grupowych. Kochamy spotykać się z tymi ludźmi ❤️

⚡ Konsultacje z Trenerem od Reklam - Stypek, Trener Kampanii Reklamowych, w każdym tygodniu prowadzi dwugodzinne konsultacje grupowe, podczas których możesz przyjść, udostępnić jemu swój ekran, a on pomoże Ci ustawić i zoptymalizować Twoje reklamy w Menedżerze Reklam Facebooka tak, aby przynosiły jak najlepsze efekty Twoim Klientom.


Konsultacje z Mattem z Rozwoju Agencji - o tak, w każdym tygodniu masz dostęp do dwugodzinnych rozmów z Mattem. Jest to świetny czas, aby przyjść i posłuchać innych osób lub samemu zadać pytanie, które Cię najbardziej nurtuje.

Często nasi Studenci mówią, że podczas spotkań z Mattem, nabierają ogromnej energii do działania przez kolejny tydzień. No i super, bo po to one są!


Wsparcie Chat 24/7 - potrzebujesz wsparcia szybko lub nie możesz zjawić się na najbliższych konsultacjach grupowych? Nic nie szkodzi, mamy specjalny chat, na którym możesz zadawać nieskończoną ilość pytań, a następnie otrzymać błyskawiczne wsparcie.

Dzięki temu masz pewność, że nie zatrzyma Cię byle drobiazg.

⚡ Prywatny kanał Wsparcia - po dołączeniu przez Ciebie do Programu, otwieramy specjalny kanał wdrożeniowy, na którym jesteś tylko Ty, ja i mój Team. To ma na celu pomóc Ci wystartować z jeszcze większym impetem.

Wiemy doskonale, że największe trudności są na samym początku, gdy dopiero zaczynasz i jesteś na etapie pozyskania pierwszego Klienta. 

Adrian ode mnie z Teamu, pomaga Ci indywidualnie na tym etapie w ulepszeniu Twoich działań, analizując Twoje profile, Twoje wideo audyty, abyś mógł efektywniej zacząć.

Dodatkowo, regularnie kontaktuje się z Tobą, aby sprawdzić, czy trzymasz się naszego Planu. To pomaga podtrzymać Twoje zaangażowanie i poczucie zobowiązania.


⚡ Klub 10K - po przekroczeniu 10.000 zł przychodu netto w ciągu jednego miesiąca, otrzymujesz zaproszenie, aby przyjechać do mnie do Białegostoku i spędzić ze mną cały dzień. 

Najczęściej podczas takiej wizyty, nagrywamy też wywiad wideo, w którym opowiadasz o swojej historii, a później zabieram Cię na przepyszny obiad do jednej z najlepszych restauracji w naszym mieście!

Tutaj zabrałem chłopaków na pyszne jedzonko, bo przyjechał do nas nasz Student Rafał Ożóg,
który przekroczył +26.000 zł/mies. w swojej Agencji.
To nie jest kolejny kurs online...

…po zakupie, którego zostajesz sam na sam z wiedzą i ciężko jest Ci osiągać wyniki.

Jest to Program Mentoringowy, w którym otrzymujesz pełne wsparcie, a nie wyłącznie suchą wiedzę na platformie szkoleniowej.

Ja i mój Team cieszymy się, gdy na nasz pokład dołącza nowy Student, ale nie dlatego, że zarobiliśmy dzięki niemu kilka złotych...

Tylko dlatego, że pomożemy mu osiągać efekty. To jest dla nas największy sukces.

Każdego dnia na Spotkaniach naszego Teamu, zaczynamy dzień od przeglądania sukcesów naszych Studentów, ponieważ to jest nasz główny focus.

Angażujemy się bardzo mocno w to, co robimy, więc tego samego oczekujemy od osób, które chcą z nami rozpocząć współpracę.

Bardzo mocno stawiamy na budowanie długoterminowych relacji z naszymi Klientami i myślę, że to właśnie głębokie relacje i wyniki sprawiają, że nasi Studenci polecają nas swoim znajomym ze szczerego serca.

Poniżej przedstawiam Ci efekty naszej już ponad 2 letniej pracy.

Mamy obecnie ponad 40+ Studentów, którym pomogliśmy rozwinąć ich Agencje Marketingowe do ponad +10, 20, 40K/mies.

Mamy obecnie ponad 40+ Studentów, którzy są na etapie 5-9K/mies. i wielu z nich niedługo przekroczy przychód 10K/mies.

Poniżej możesz odsłuchać ich historie i opinie kilku z nich.

Poznaj historie Absolwentów

Kliknij, aby zobaczyć więcej efektów i uzyskać dostęp do formularza.

Kliknij, aby zobaczyć więcej efektów i uzyskać dostęp do formularza.

Taki panuje u nas klimat...
Wideo Rekomendacje to klucz!

Kliknij, aby zobaczyć więcej efektów i uzyskać dostęp do formularza.

Jeszcze więcej? Bardzo proszę!
No i jak? Też chcesz takie efekty?

Uwaga. Poniżej jest Instrukcja dołączenia do naszego Programu ZSA

1. Na wstępie gratuluję Ci dotarcia do tego etapu strony. Zdałeś pierwszy test na cierpliwość. Pamiętaj, że potrzebujesz jej dużo, jeśli chcesz pracować ze mną i osiągać wyniki.

2. Zależy mi na współpracy tylko z osobami, które czują moje flow. Jeśli nie kupujesz mojej osoby, a mój styl działania nie rezonuje z Tobą, to po prostu nie trać swojego czasu na mnie.

3. Wypełnij krótki formularz, który znajduje się poniżej, aby zapisać się na listę oczekujących.

4. Po zweryfikowaniu odpowiedzi, skontaktuję się z Tobą, aby porozmawiać przez Messenger. Bądź czujny i regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę.

5. Do Programu można dołączyć WYŁĄCZNIE po otrzymaniu od nas zaproszenia

6. Bardzo mocno weryfikujemy to, kto dołącza do naszej Społeczności, ponieważ wierzymy w to, że im lepszy „ekosystem" do rozwoju stworzymy dla naszych Studentów, tym lepsze oni osiągną wyniki.

Zapamiętaj proszę, zanim wypełnisz Formularz

1. WAŻNE: Z uwagi na to, że możemy przyjąć tylko ograniczoną ilość nowych Studentów miesięcznie, aby zachować jak najwyższą jakość wsparcia... Program NIE jest darmowy. Nie należy również do najtańszych, ale jesteśmy w 100% pewni, co do jego skuteczności.

Dlatego wypełnij poniższy formularz tylko w momencie, jeśli jesteś gotów, zainwestować w siebie.

2. Nie będziemy przeprowadzać „rozmowy sprzedażowej", aby przekonać Cię do dołączenia. Wszystkie potrzebne szczegóły otrzymasz przez Messenger. 

3. Zależy nam na współpracy tylko z osobami, które podchodzą poważnie do tematu i są gotowe działać szybko.

Działamy, czy się kitramy?
©2022 Henrick Media Sp. z.o.o.